AcademicIST'e,

Hoşgeldiniz

“Diş Hekimleri İçin İngilizce” adlı özel programımız; diş hekimlerinin mesleki dil becerilerini geliştirebilmelerine, diş hekimliğiyle ilgili akademik makaleleri okuyup anlayabilmelerine, konferanslara katılabilmelerine ve hastalarıyla etkili bir iletişim kurabilmelerine olanak sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

7/24

Program İle İlgili

Daha fazla Detay İçin

Lütfen İletişime Geçiniz...

Yeni bir dil öğrenmenin,
diş hekimliği gibi yoğun ve uzmanlık gerektiren alanlar açısından zorlayıcı olabileceğinin farkındayız.

Bu nedenle programımız diş hekimlerinin özel ihtiyaçlarına göre tasarlanmış olup, meslekleri için gerekli olan dil becerilerine ve kelime bilgisi kazanımına yoğunlaşmaktadır.

AcademicIST‘in deneyimli ve nitelikli akademisyen kadrosu, diş hekimlerinin özellikle sözlü iletişim becerilerini geliştirmelerine yoğunlaşır. İhtiyaç duydukları öz güveni kazanmaları ve mesleklerinde başarılı olmaları için interaktif aktiviteler ve iletişim egzersizleri içerikli eğitimler düzenler.

Referanslarımız

Eğitim Çıktıları

1

Diş hekimliğine özgü kelime dağarcığını geliştirme

2

Dental araştırma makalelerini okuma ve anlamayı geliştirme

Dt. Zeynep
ELİHAFİF

Uzman Diş
Hekimi

3

Tedavi planlarını ve prosedürlerini hastalara etkili bir şekilde açıklamak için sözlü iletişim becerilerini geliştirme

4

Konferans ve çalıştaylara katılma konusunda öz güveni arttırma

5

Düzenli uygulama ve geri bildirimle bilgiyi pekiştirme ve sağlamlaştırma

AcademicIST farkını Mutlaka deneyimleyin

AcademicIST olarak yeni bir dil öğrenmenin en kolay yolunun ilgi çekici ve eğlenceli bir öğretim anlayışıyla mümkün olabileceğine inanıyoruz. Bu nedenle programımız, dil öğrenmek isteyen diş hekimlerinin özel ihtiyaçlarına uyum sağlayabilecek şekilde etkileşimli, dinamik ve esnek olacak şekilde tasarlanmıştır. Diş hekimlerimiz, bu doğrultuda düzenli geri bildirim ve düşünme fırsatları ile ilerlemelerini takip edebilir ve kendileri için hedefler belirleyebilirler.

Sizi mesleki hedefleriniz doğrultusunda İngilizce öğrenme yolculuğunuzda ilk adımı atmaya ve “Diş Hekimleri İçin İngilizce” programımıza katılmaya davet ediyoruz.