Gamified Learning ile Çocuğunuz için Eğlenceli İngilizce Yaz Kampı Başlıyor!

Çocuğunuz okulda İngilizce öğrenmekte zorlanıyorsa çözüm düşündüğünüzden çok daha kolay. En prestijli dil merkezlerinden biri olan AcademicIST, İngilizce öğrenimini çocuğunuz için ilgi çekici ve eğlenceli hale getirmek üzere tasarlanmış yenilikçi bir yaz kampı sunuyor.

Yoğun iş temposu ve hayatın karmaşası içinde çocuğunuza yeterince vakit ayırmak ve nitelikli bir eğitim sunmak hiç de kolay değil. Endişelerinizi ve üzerinizdeki yükü en aza indirmek için AcademicIST olarak çocuğunuza yönelik en kolay ve eğlenceli dil öğrenme sistemini geliştirdik.

İnteraktif ve oyun yoluyla dil öğrenmeyi eğlenceli bir deneyime dönüştüren benzersiz yaklaşımla, çocuklar İngilizceye keyifli bir doğal ortamda maruz kalıyor ve bilgiyi çok daha iyi özümseyip akıllarında tutuyor. İngilizce öğrenimini oyunların ve eğlenceli aktivitelerin içine entegre eden sistemimiz, çocuğunuzun hem nitelikli vakit geçirmesini hem de farkında bile olmadan İngilizce’yi en iyi şekilde öğrenmesini sağlıyor.


Çocuğunuzun yaz tatilini sadece sanal alemde vakit geçirerek veya oyun oynayarak değil, aynı zamanda İngilizce dil becerilerini önemli ölçüde geliştirerek geçirdiğini hayal edin!Tüm bunları geleneksel öğrenme yöntemlerinin hiçbir stresi olmadan gerçekleştiriyor olduğunu düşünün. Bu gerçekten harika olurdu değil mi? AcademicIST İngilizce Yaz Kampı tam olarak bunu sunuyor.

Çocuğunuzun 45 gün içinde hem İngilizce öğrenip hem de çok eğlenceli ve nitelikli zaman geçirmesini teklif ediyoruz. Etkisiz kursların hayal kırıklıklarını ve yüksek ücretleri unutmanızı istiyoruz! En kaliteli İngilizce eğitimini en uygun fiyatla vermeyi vaat ediyoruz…

Çocuğunuza hak ettiği eğlence dolu dil öğrenme deneyimini yaşatmaya hazır mısınız? Hiç beklemeyin! AcademicIST ile hemen iletişime geçin ve çocuğunuz için mükemmel İngilizce yaz kampını keşfedin. Bu yaz tatilini, çocuklarınızın ömür boyu hatırlayacakları harika bir İngilizce Kampı ile unutulmaz kılalım!