AcademicIST ile dil öğrenme konusundaki hayal kırıklıklarını geride bırakabilir;

İngilizce, Türkçe, Almanca, Arapça veya Çince'yi kolayca öğrenebilirsiniz.

Dil öğrenme konusunda önemli bir marka haline gelen AcademicIST olarak, beş yılı aşkın süredir uzman kadromuzla yüksek kaliteli dil eğitimi veriyoruz. Çok şey vadedip az şey sunan sıradan bir online kurs değil, gerçek eğitim verip ölçülebilir sonuçlar sağlayan ve başarınıza odaklanan bir kurum olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

AcademicIST'te üniversite düzeyindeki akademisyenlerimiz ve sertifikalı dil eğitmenlerimiz, dil öğrenme hedeflerinize ulaşmanız için size kapsamlı bilgi ve tecrübeleriyle destek olur. Programınızı ön plana koyar ve dil öğrenme sürecinizi hızlandırmak için özenle çalışırlar. Böylece değerli zamanınız boşa harcanmaz.

AcademicIST size özel dil öğrenme sistemi ve kültürel deneyimleri ile gerçek hayattan dil becerilerini ve çok ortamlı öğrenme materyallerini harmanlayan sürükleyici bir öğretim yöntemi sunar. İster İngilizce, ister Türkçe, isterseniz Almanca, Arapça veya Çince öğreniyor olun, ilk üç ay içinde gözle görülür bir gelişme göreceksiniz.

Yüksek lisans eğitimi için Almanya'ya taşınmadan önce akıcı Almanca konuşmayı başaran Ali ve İngilizce iş iletişimi becerilerini geliştirerek terfi alan Melisa, AcademicIST'e güvenip hedeflerine ulaşan yüzlerce idealist insandan sadece ikisi. AcademicIST'e güvendiğiniz sürece dil öğrenmek asla bir "hayal" olarak kalmaz...

Zamanınızı en doğru şekilde kullanmaya, dil öğrenme konusundaki riskleri en aza indirmeye ve kaliteli bir dil eğitimi ile hayallerinize kavuşmaya hazır mısınız? Uygun fiyatlarımızı ve esnek programımızı, süreci basitleştirmek ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebilmek için tasarladık. Hemen kaydınızı yaptırın, ilk kez kayıt yaptıran öğrencilere özel %10 indirim imkânından yararlanın. Ya da tavsiye programımıza katılın ve hem siz hem de arkadaşınız kurslarımıza katıldıklarında %5 indirim kazanın.

Dil öğrenme konusundaki hayal kırıklıklarının sizi engellemesine asla izin vermeyin. Web sitemiz, e-posta veya telefon aracılığıyla bize ulaşabilir veya Beşiktaş'taki ofisimize uğrayarak bir kahvemizi içebilirsiniz. Dil öğrenme yolculuğunuzu basitleştirmek ve akıcı şekilde bir yabancı dil konuşabilmek için AcademicIST'e güvenin. Sizi hedeflerinize ulaştıracak yol buradan başlıyor!

shape
shape
shape
shape