AcademicIST'in yoğun programı ile

İngilizce sınav çözme becerilerinizi sadece 10 günde geliştirebilirsiniz.

İngilizce yeterlilik sınavı engelini aşmak ve akademik yolculuğa başlamak isteyen bir üniversite öğrencisi misiniz? Öyleyse doğru yerdesiniz! AcademicIST Proficiency Sınavı Hazırlık Kursu, sizi sınavda başarılı olmanız için gereken tüm becerilerle donatmak için özel olarak tasarlandı.

AcademicIST‘in süper yoğun programı, 10 gün içinde 40 saatlik eğitimden oluşur ve sınava tamamen hazır olmanızı sağlar. Öğrenmeyi ve akılda tutmayı en iyi hale getirmek için her gün 4 saatlik oturumlarla çevrimiçi veya yüz yüze seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Her üniversitenin yeterlilik sınavı kendine özgüdür ve biz yeterlilik sınavları konusunda çok deneyimliyiz. AcademicIST‘in uzman akademik kadrosu, kursu üniversitenizin sınavının özel gereksinimlerine uyacak şekilde düzenler. Doğru materyalleri ve en güncel sınav örneklerini kullanarak sizi başarı için donatır. Hazırlık sürecinde daima yanınızda olur.

3500
+

başarılı
öğrenci

%
980

başarı yüzdesi

100
+

yıllık tecrübe

%
1000

bireysel
programlar

Yeterlilik sınavını rahatça geçebildiğinizi ve programınıza hiçbir aksaklık olmadan başlayabildiğinizi hayal edin! Gerçekten muhteşem olur, değil mi? AcademicIST ile bu hayalin gerçeğe dönüşeceğine emin olabilirsiniz. İşin en güzel yanı, bu başarıya sadece 10 günlük bir çalışma sistemiyle ulaşabilirsiniz.

Değerli vaktinizi etkisiz çalışma yöntemleriyle harcamayın. Stratejik eğitim programımıza hemen kaydolun, sınavda başarılı olmayı garanti altına alın. Akıllıca bir hamleyle AcademicIST‘e gelin ve geleceğinize yatırım yapın.

Yeterlilik sınavında hayal kırıklığı yaşamamak için AcademicIST ile hemen iletişime geçin ve 40 saatlik yoğunlaştırılmış kursumuzda yerinizi ayırtın. Sadece 10 günde hayallerinizi gerçeğe dönüştürün.

shape