Genel İngilizce Eğitimiyle Hedeflerinize Ulaşın!

Globalleşen dünyamızda İngilizcenin önemi gün geçtikçe artmaktadır, mesleki ve kişisel gelişiminiz için sizi hedeflerinize ulaştırmak için buradayız.

Akademik İngilizce

Genel İngilizce kurslarımız, dünya standartlarında eğitimler almış, alanlarında öncü olan uzman akademisyen kadromuz tarafından özenle hazırlanmıştır. Kursumuzun temelini Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR) ilkeleri oluşturmaktadır, CEFR dil yeteneğini tanımlayan uluslararası bir standarttır ve dünya genelinde dil becerilerini değerlendirmek için kullanılır.

Yabancı Dil, İngilizce, Eğitim, Danışmanlık

CEFR, dil öğrenenlerin dil becerilerini altı farklı seviyede tanımlar:

A1 Elementary,
A2 Pre-Intermediate
B1 Intermediate,
B2 Upper-Intermediate,
C1 Advanced,
C2 Proficiency.

Eğitimlerimiz tüm CEFR seviyelerinin kapsamaktadır, bu sayede katılımcılarımıza en güncel materyallerle seviyelerine uygun eğitimler sunmaktayız. Eğitim sürecinde kullanılan kapsayıcı materyaller ile katılımcılar arasında takım çalışması ve iletişim güçlendirilir, İngilizceyi hem sınıf ortamında hem de yaşamlarında kullanmaları teşvik edilir. Kursumuzda katılımcılarımız İngilizcenin temel yeteneklerinden olan okuma (reading), dinleme (listening), konuşma (speaking), ve yazma (writing) gibi becerilerini geliştirirken aynı zamanda gramer ve kelime yapılarını kavramaya yönelik detaylı bir eğitim görürler. Ayrıca, katılımcılarımıza bu SpokenIST gibi alanında öncü markalarımızla edindikleri yetenekleri pratik yapmak imkanları sunarak ilgili yeteneklerde özgüvenlerini arttırmayı hedeflemekteyiz.

With this service, you will be able to book video appointments with our doctors and consult online about many medical issues without leaving the comfort of your home.

Eğitimin Çıktıları

Uzman akademisyen eğitmenlerimiz eşliğinde sunduğumuz Genel İngilizce eğitimlerimizin çıktıları yandaki gibidir:

– Okuma becerileri: Katılımcılarımız, özenle seçilen materyallerle, çeşitli metinleri anlama ve yorumlama yeteneklerini geliştirerek, İngilizce okuma becerilerini ileri seviyeye taşırlar.

– Dinleme becerileri: Eğitim sürecinde katılımcılarımıza, farklı aksanlara sahip konuşmacıları anlama ve dinleme becerilerini geliştirecek dinleme aktiviteleri sunarız. Katılımcılarımız farklı türden birçok İngilizce dinleme parçalarını günlük rutinlerine dahil eder ve dinleme yeteneklerini bireysel olarak geliştirmeye devam ederler.

– Yazma becerileri: Katılımcılarımıza eğitim sürecinde dilbilgisi ve yazım kurallarına uygun olarak etkili yazma becerilerini kazandırılır. Böylece, katılımcılarımız kendilerini yazılı olarak ifade etme yeteneklerini geliştirirler.

– Konuşma becerileri: Sınıf içinde yapılan interaktif konuşma aktiviteleri sayesinde öğrencilerimizin İngilizce konuşma yetenekleri gelişir. Rahat bir şekilde iletişim kurma ve kendini ifade edebilme kabiliyetlerini bu sayede ilerletilmiş olurlar. SpokenIST konuşma kulüplerimiz ile katılımcılarımızın eğitimleri sonrasında da rahatlıkla İngilizce iletişim kuran bireyler olmalarını destekleriz.

Genel İngilizce eğitimi programımız, özenle tasarlanan müfredatımız ve deneyimli eğitmen kadromuz sayesinde öğrencilere kapsamlı bir dil bilgisi temeli sağlarken pratik yapma fırsatları da sunar.

Genel İngilizce kursumuzun bir parçası olmak ve kayıt fırsatlarından yararlanmak için bize ulaşın!

small_c_popup.png

Bizim İle İletişime geçin

Eğitim programlarımız ile ilgili daha fazla bilgi için bize yazın.