ACADEMICIST

Akademik Yayın Hizmetleri

Yurt içi ve yurt dışı eğitim hedeflerinize AcademicIST ile emin adımlarla yürüyün. Uzman akademisyen kadrosuyla AcademicIST yıllardır yüzlerce öğrenciyi akademik başarıya taşıdı. 

Eğitimdeki deneyimimiz ve profesyonel bakış açımız ile sizi akademik kariyerinizin her kısmında desteklemek için hazırız.

Lisans ve Lisansüstü eğitim hayatınızında en sık karşılaşacağınız durumlardan biri tez, makale ve akademik çalışma üretmek olacaktır. Yazılarınızın uluslararası görünürlüğe sahip olmasındaki en büyük kıstaslardan biri kullanılan dildir. Yazı dikkatli ve özenli bir düzeltme (proof-reading) sürecinden geçmediği takdirde uluslararası alanda hak ettiği değeri göremeyebilir. Akademik yazılar için harcadığımız uzun saatler, geçirdiğimiz uykusuz geceler ve en önemlisi verdiğimiz bunca emeğin hak ettiği değeri görmemesi bizim için gerçekten heves kırıcı olabilir.

akademik yayın hizmetleri

Akademik danışmanlık programımızda, akademik editörlerimizden dikkat etmeniz konular, kullanılması gereken kalıplar ve püf noktalar hakkında danışmanlık alırsınız. Danışmanlık içeriği:

 • Sizi uzun günler harcamaktan kurtaracak temel çerçeve
 • Çalışmanızın değerlendirilmesini etkileyen kilit noktalar
 • En etkili yayın ve inceleme stratejileri
 • Sizi diğer yazarlardan/yayınlardan ayıracak uzman incelemesi

AcademicIST bünyesinde hizmet veren akademik editörlerimiz yayıncılık, dilbilim, çeviri, akademik öğreticilik gibi çok çeşitli akademik disiplinlerde yüksek lisans ve doktora derecelerine sahiptir. Akademik mükemmeliyet sözümüz değil özümüzdür!

AKADEMICIST

Lisans, yüksek lisans, doktora eğitimi için size en uygun eğitimi mi arıyorsunuz?

Bu önemli arayışınızda sizlerin yanındayız, profesyonel kadromuz ile kariyer hedeflerinize doğru ve sağlam adımlarla ilerlemek için hemen arayın.

  shape
  shape
  shape
  shape
  shape