İNGİLİZCE YAYIN TAKİBİ
Yabancı dilde yayımlanan bilimsel gelişmeleri kaçırmak bir akademisyenin gelişimi için son derece olumsuz sonuçlar doğurabilir. Ancak, İngilizce akademik yayın takip etme konusunda yaşanan zorluklar AcademicIST ile artık tarihe karışıyor. İngilizce akademik yayınları sizin yerinize veya sizinle birlikte okuyor, açıklama, Türkçe özet ve gerektiğinde tam metin tercümeler yoluyla en kısa yoldan bilgi hazinenize kazandırıyoruz.

Türkçe Özet Çıkartma

Günümüzde daima zamanla yarış halinde olan akademisyenlerimize en kıymet verdikleri şeyi, yani “zamanı” sunuyoruz. Uzman akademisyenlerimiz takip etmek istediğiniz İngilizce akademik yayınları sizin için okuyup özetlerini çıkarıyor ve sizlere paylaşıyor.

Özetlerinizi zaman/kapsam dengesini gözeterek optimum uzunlukta hazırlıyoruz. Ancak dilerseniz kendi zaman sınırlılıklarınıza ve kapsam tercihlerinize uygun bir uzunluk belirleyebilir ve bu uzunlukta özetler talep edebilirsiniz.

*Bu hizmetimizi zamandan tasarruf etmek için Türkçe yayın takibinde de kullanabilirsiniz.

Literatür Takibi

İstediğiniz alan, konu veya dergi(ler) kapsamındaki tüm akademik yayınların en güncel baskılarını uzman akademisyenlerimizle düzenli bir şekilde okuyor ve literatürü anında takip etmenizi sağlıyoruz. Belirlediğiniz kapsamdaki yayınları özet bir rapor halinde sizlere sunuyoruz. Raporda sunulan makaleleri sizin için önemi ölçeğinde isterseniz Türkçe olarak özetliyor isterseniz de tam metin olarak tercüme ediyoruz.

*Bu hizmetimizi zamandan tasarruf etmek için Türkçe yayın takibinde de kullanabilirsiniz.

Türkçeye Tercüme

Çok net ve ayrıntılı bir şekilde anlamak istediğiniz akademik yayınları aslına en uygun şekilde ve doğru terminolojiyle Türkçe’ye aktarıyoruz.

Birlikte Okuma

Okumak istediğiniz İngilizce yayınların zorlayıcı kısımlarını ister yüz yüze, ister telefon veya e-posta ile size açıklıyoruz; makalenin belirli kısımlarında veya cümlelerinde tam olarak ne kast edildiğine ilişkin soru işaretlerini uzman ekibimizle ortadan kaldırıyoruz. Tek yapmanız gereken, zorlandığınız kısımların/cümlelerin altını çizmek ve bize ulaşmak.

small_c_popup.png

Bizim İle İletişime geçin

Eğitim programlarımız ile ilgili daha fazla bilgi için bize yazın.