PlayPair

PlayPair Nedir?

PlayPair, AcademicIST Eğitim ve Danışmanlık Firması tarafından sunulan bir dil öğretim hizmetidir. Çocukların dil öğrenimini hedef alan bu hizmette kendiliğinden bir düzen içerisinde gerçekleşen anadil ediniminin doğal sürecini referans noktası olarak alan öğrenme metodolojileri kullanılmaktadır. Çocuklarınızın güvenli ve doğru metotlarla ikinci bir dil öğrenmesine katkı sağlar.

Neden PlayPair?

PlayPair eğitimi ile çocuklar evlerinde oyun oynarken dil öğrenme fırsatını yakalarlar. Doğal bir ortamda eğlenceli oyunlar oynarken farkında olmadan anadillerini edindikleri sürece benzer bir şekilde yabancı dile maruz kalırlar. PlayPairler yabancı dil eğitimine destek olmanın yanı sıra çocukların bilişsel, duyusal ve psikomotor becerilerini de destekleyen aktiviteler geliştirir ve uygularlar. PlayPairi herhangi bir oyun arkadaşından ayıran en önemli unsurlardan biri de düzenli olarak kurumumuzca verilen çocuk psikolojisi, çocuk gelişimi ve iletişim eğitimi almalarıdır. Türkiye’nin en gözde üniversitelerinde öğrenimlerini sürdüren veya henüz mezun olan PlayPair’ler çocuklar için iyi birer rol modeldir. Yabancı dil desteğinin yanı sıra çocukların ihtiyacına göre dizayn edilmiş PlayPair öğrenci koçluğu sistemiyle Matematik, Türkçe, Fen, Sosyal Bilimler, Spor, Dasn, Müzik ve Resim alanlarında da çocuklarınıza destek olurlar. 

 

PlayPair ile Eğlenerek Öğren

PlayPair Eğitmenlerimiz Çocuk Gelişimi, Psikoloji ve Yabancı Dil konularında deneyim sahibi eğitmenlerdir. Aynı zamanda en az bir yabancı dili çok iyi derecede kullanan ve alanında uzman eğitmenlerce eğitilen üniversite öğrencileri de PlayPair olarak çalışmaktadır.