shape
shape
shape
shape
Uzman akademisyen kadromuzla

sadece 60 saatte IELTS'te başarıya ulaştırıyoruz.

AcademicIST IELTS ALL, sıradan bir IELTS kursunun ötesinde deneyimli akademisyenler tarafından hazırlanan, yenilikçi stratejiler, en güncel kaynaklar ve başarı odaklı uygulamalarla dolu bir dil yolculuğudur.

IELTS eğitiminde uzmanlaşmış olan dünya standartlarındaki eğitimci ekibimiz, sizi İngilizce dilinin incelikleri arasında bir yolculuğa çıkarır. AcademicIST‘te benzersiz IELTS stratejileri ve taktikleri kullanılarak kaliteli öğrenmeye odaklanan bir eğitim deneyimi sunulur.

AcademicIST‘in kapsamlı ve güncel materyalleri ile IELTS yolculuğuna bir adım önde başlarsınız. IELTS sınavının başarıyla geçilmesini sağlayacak doğru teknikleri öğrenir, sorunları verimli bir şekilde çözmek için pratik ipuçları edinir ve İngilizce dilinin inceliklerine hakim olursunuz. Ayrıca “feedback odaklı” yazma ve konuşma pratikleri ile becerilerinizi daha da geliştirmeniz için size bireysel özen gösterilir.

10000
+

başarı
hikayesi

%
980

başarı yüzdesi

100
+

yıllık tecrübe

%
1000

bireysel
programlar

Yalnızca temel teknikler ile donatmakla kalmayıp aynı zamanda hedeflediğiniz IELTS puanına ulaşmanız için de özgüven aşılayan bir kurs hayal edin. 60 saatlik IELTS kursumuz bu hayallerinizi gerçeğe dönüştürür. AcademicIST her şeyin ötesinde puan garantisi sunar. Tamamen başarınıza odaklanır.

IELTS başarısı için daha fazla beklemeye gerek yok. Hedefe ulaşmak için gerekli olan yolculuğa çıkmanızın zamanı geldi. Bizimle iletişime geçin ve 60 saatte başarıya ulaşmanın mutluluğunu yaşayın!

AcademicIST ile IELTS’te başarılı olma hayalleriniz somut bir gerçeğe dönüşsün. Kaliteli öğrenmenin bireysel ilgiyle buluştuğu prestijli kurumumuza katılın ve IELTS sınavında başarılı olma yolculuğunuza bugün başlayın!

small_c_popup.png

Bizim İle İletişime geçin

Eğitim programlarımız ile ilgili daha fazla bilgi için bize yazın.